“Żyworódka  (łac. Kalanchoe Daigremontiana) to bogate źródło  witamin, pierwiastków , mikro- i makro elementów  Zawiera m.in witaminę C, mangan, miedź, selen, glin, krzem, potas, wapń, żelazo.” 

Sok z żyworódki pierzastej 100 ml, niepasteryzowany – stabilizowany alkoholem.

Wykonujemy go wyłącznie ze świeżo zebranych liści z żyworódki – uprawianej przez nas. Aby uzyskać najwyższą jakość każdy liść jest zbierany, myty i sortowany ręcznie.

Żyworódka Pierzasta

Żyworódkę uprawiamy już od kilkudziesięciu lat, wykonywaliśmy w różnym stadium jej rozwoju badania fizykochemiczne, aby określić jakie wartości witamin i pierwiastków zawiera żywa roślinka oraz wykonywane z niej soki. Większość zdobytych przez nas informacji o tej roślinie jest już powielana na tysiącach Polskich stron.

 

  • 100% składników pochodzenia naturalnego,
  • bez sztucznych konserwantów, barwników i aromatów,
  • produkt Polski (wszystkie składniki pochodzą z Polski)
  • bez dodatku cukru (zwiera naturalne cukry występujące w roślinie)

Sposób użycia jeżówki purpurowej

Po jedzeniu 2 x dziennie po 3 ml (lub 2 x 40 kropli). Można rozcieńczyć w niewielkiej ilości wody.  Dzienna porcja (6ml) zawiera ok. 4,8 ml soku ze świeżych liści żyworódki. Przed użyciem wstrząsnąć. Przechowywać w sposób niedostępny na małych dzieci. Wytrącający się niewielki osad jest zjawiskiem naturalnym.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży, karmiących oraz dzieci

SKŁADNIKI:

Kalanchoe daigremontiana succus,  zawiera 18-20% v/v etanol

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Produkt Polski Dermesa

PRODUKT NIEDOSTĘPNY