O Nas

O marce i produktach Dermesa

Dębowe Wzgórze s.c. to dynamicznie rozwijająca się polska firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków wyłącznie naturalnych, ziołowych pod marką DERMESA. W tym dostępny w aptekach kosmetyk Dermesa Płyn na pękającą skórę stóp i rąk. Nasze korzenie sięgają 1992 roku, kiedy to rozpoczynaliśmy badania nad wykorzystaniem roślin dla zdrowia człowieka. Na naszej stronie poświęconej zdrowiu  www.kuzdrowiu.pl można znaleźć wiele ciekawych informacji, sposobach radzenia sobie z różnymi schorzeniami oraz wiele informacji o ziołach.

W naszych recepturach nie stosujemy chemicznych konserwantów, zagęszczaczy, barwników oraz sztucznych aromatów (gdyż jak już od dawna wiadomo wszelkie sztuczne/chemiczne dodatki szczególnie silnie działają alergizująco na ludzi). Stawiamy przede wszystkim na naturalność i skuteczność działania.

Nasze produkty dostarczamy do największych hurtowni zaopatrujących apteki oraz sklepy zielarskie. Wśród klientów Dermesa płyn na pękającą skórę stóp i rąk uznawany jest za jeden z najskuteczniejszych produktów na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o nas i naszych produktach w internecie.

Nasz produkt docenili klienci największego portalu aukcyjnego Allegro.pl gdzie Dermesa jest od wielu lat najczęściej wybieranym kosmetykiem do pielęgnacji stóp i rąk a ich opinie potwierdzają jego rewelacyjną skuteczność.

 


Zapraszamy też na naszą stronę poświęconą zdrowiu www.kuzdrowiu.pl oraz sklep: www.kuzdrowiu.com.pl