Sok z pokrzywy z Miodem i  Żurawiną 500ml Dermesa – ze świeżo ściętej, młodej pokrzywy, naturalny miód z pasieki, niepasteryzowany, szklane opakowanie.

Polska pokrzywa z miodem i żurawiną

Sok z liści pokrzywy wyciskany z młodego ziela z dodatkiem naturalnego miodu i żurawiny. Pokrzywa wspomaga prawidłowe przyswajanie m.in. żelaza z codziennego pożywienia. Ziele pokrzywy jest bogate w żelazo, krzem, wapń, mangan, potas, miedź, a także witaminy C, B, K, prowitaminę A (karoten). Zawiera także kwasy organiczne, garbniki, chlorofil i białko.

Ten produkt wykonywany jest co kilka dni, ze świeżo ściętej polskiej pokrzywy, dzięki czemu otrzymują Państwo zawsze świeżutki sok. 
 

Sok z pokrzywy z miodem i żurawiną Dermesa

Czym się wyróżnia Sok z pokrzywy z miodem i żurawiną firmy Dermesa ?

niepasteryzowany, bez dodatku alkoholu, kwasków cytrynowych, sztucznych witamin, stabilizatorów.

nie z koncentratu, nie z suszu –  wyłącznie ze świeżo ściętej młodej pokrzywy, z własnej naturalnej uprawy

–  naturalny miód z pasieki, owoce żurawiny, niewielka ilość oregano sprawiają, że produkt doskonale uzupełnia codzienną dietę w witaminy, minerały pierwiastki, które naturalnie znajdują się w tych składnikach.

 – 100% naturalny skład (nie poddawany obróbce termicznej), Produkt Polski

 

działanie

Działanie pokrzywy:

  • wspomagająco przy niskim poziomie żelaza, anemii –  pokrzywa bierze udział w procesach krwiotwórczych
  • wspiera naturalną odporność organizmu, dla osób mocno osłabionych, dla zachowania witalności
  • dla osób dbający o układ moczowy (działa lekko moczopędnie, wspomagając usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii).
  • Sok ze świeżej pokrzywy jest świetnie przyswajany przez organizm.

Sposób użycia

  • dla dorosłej osoby – 2 x dziennie po 20 ml.
  • przy niedoborze żelaza lub w pobliżu minimum normy 3 x dziennie po 30 ml. Optymalna wartość poziomu żelaza w organizmie to 2/3 max przedziału normy.

Skład: Sok wyciskany ze świeżo ściętej pokrzywy, miód naturalny, żurawina, oregano. (termin o przydatności ok 3 miesięcy), przechowywać w lodówce natychmiast po dostarczeniu.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Wytrącający się osad jest zjawiskiem naturalnym. Przed użyciem wstrząsnąć.
 
Suplement diety. Produkt nie może może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie stosować jeżeli poziom żelaza jest w pobliżu max. normy lub powyżej. Niewskazany dla osób chorych na cukrzyce ze względu na zawartość miodu (można zastosować druga wersję soku z pokrzywy).

Producent:

Dermesa s.c., ul.Modlińska 161, 05-135 Wieliszew

Produkt sezonowy (sok wyciskany na bieżąco co kilka dni ze świeżej, młodej pokrzywy).  Dostępny od kwietnia do października