Sok z Mniszka Lekarskiego – wykonany ze świeżo ściętych liści, niepasteryzowany – stabilizowany alkoholem. Liście zbierane z własnej uprawy.

Mniszek Lekarski – właściwości:

Mniszek lekarski popularnie nazywany mleczem rośnie na trawnikach, łąkach, pastwiskach. Kwitnie na żółto na przełomie kwietnia i maja osiągając wysokość do 30-40 cm. Jest bogaty w witaminę C, A, D, witaminy z grupy B a także minerały takie jak: magnez, żelazo, potas i krzem. Zawiera także przeciwutleniacze i flawonoidy.

sok z mniszka lekarskiego

"<yoastmark

 

Mniszek uprawiany jest  przez nas, więc mamy gwarancję jego jakości i świeżości. Już w ciągu godziny od zebrania liści – rozpoczynamy wyciskanie z nich soku. Dzięki temu możemy przekazać Państwu maksymalnie to co dała nam natura.

 

Sposób użycia

Przed użyciem wstrząsnąć. Podawać po jedzeniu 2 x dziennie po 7ml (można rozcieńczyć w niewielkiej ilości wody) Dzienna porcja (14ml) zawiera ok 3,3g świeżych liści mniszka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Wytrącający się niewielki osad jest zjawiskiem naturalnym.

  • 100% składników pochodzenia naturalnego,
  • bez sztucznych konserwantów, barwników i aromatów,
  • produkt Polski (wszystkie składniki pochodzą z Polski)
  • bez dodatku cukru (zwiera naturalne cukry występujące w roślinie)

     

    Mniszek Lekarski uprawa własna Dermesa
    Mniszek Lekarski uprawa własna Dermesa


przeciwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży, karmiących  oraz  dzieci.

Przechowywać w temperaturze pokojowej , w sposób niedostępnych dla małych dzieci.

Suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

SKŁADNIKI:

Zawiera etanol 19-20%, świeże liście mniszka  (Taraxacum officinale L., folium).

Produkt Polski Dermesa