Łopian korzeń 250 ml – Dermesa, wykonany ze świeżego korzenia – stabilizowany alkoholem.

Łopian (Arctium tomentosum) znany jest od setek lat, występuje na terenie całego kraju, łatwo rozpoznawalny dzięki dużym liściom, łodydze dochodzącej do 2 m i kwiatostanom, które przyczepiają się do ubrań jak rzepy. Najcenniejszą częścią rośliny jest korzeń.Jego zbiór przypada na jesień – jest szeroko wykorzystywany w różnych formach – także w kosmetyce. Łopian z którego wykonany jest ten produkt pochodzi z naszej uprawy- natychmiast po wykopaniu jest myty, czyszczony i poddawany dalszej obróbce, aby wykorzystać maksymalna ilość witamin, pierwiastków i związków roślinnych w nim zawartych.

Łopian Korzeń 250ml Dermesa
Łopian Korzeń 250ml Dermesa

 

Przed użyciem wstrząsnąć. Po jedzeniu 2 dziennie po 7ml (można rozcieńczyć w niewielkiej ilości wody). Dzienna porcja (14ml) zawiera ok. 3,3g świeżego korzenia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w temp. pokojowej oraz w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  • 100% składników pochodzenia naturalnego,
  • bez sztucznych konserwantów, barwników i aromatów,
  • produkt Polski (wszystkie składniki pochodzą z Polski)
  • bez dodatku cukru (zwiera naturalne cukry występujące w roślinie)
     

przeciwskazania

Nie stosować kobiet w ciąży, karmiących oraz dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Składniki: zawiera 19-20% etanol, świeży korzeń łopianu (Arctium tomentosum L.,radix)

Produkt Polski Dermesa