Kwiat Głogu (łac. Crataegi Inflorescentia) 250 ml Dermesa. Wykonany ze świeżych kwiatów głogu. Niepasteryzowany-  stabilizowany alkoholem.

 

Głóg występuje na obrzeżach lasów, nieużytkach oraz coraz częściej sadzony jest w ogrodach. Słowo „Crataegus” wywodzi się z języka greckiego i w dosłownym tłumaczeniu oznacza: kratos – siłę, agein – dostarczać, co w połączeniu można tłumaczyć jako „dostarczać siły”. Najcenniejszym surowcem głogu są jego kwiaty oraz owoce.

Kwiat głogu Dermesa

Kwiat głogu – zawiera fitosterole, garbniki witaminy z grupy B, pektyny i sole mineralne, ale najbardziej cenna jest duża ilość flawonoidów.

Sposób użycia jeżówki purpurowej

Kwiat  głogu stosuje się po jedzeniu 2 dziennie po 5ml (mnożna też rozcieńczyć w niewielkiej ilości wody). Dzienna porcja  (10ml) zawiera ok 1g świeżych kwiatów głogu. Przed użyciem wstrząsnąć. Wytrącający się niewielki osad jest zjawiskiem naturalnym. Przechowywać w sposób niedostępny na małych dzieci.

  • 100% składników pochodzenia naturalnego,
  • bez sztucznych konserwantów, barwników i aromatów,
  • produkt Polski (wszystkie składniki pochodzą z Polski)
  • bez dodatku cukru (zwiera naturalne cukry występujące w roślinie)

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży, karmiących oraz dzieci

SKŁADNIKI:

Zawiera 20-22 etanol,świeże owoce głogu (Crataegi inflorescentia).

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Produkt Polski Dermesa