Dermesa Płyn na pękającą skórę stóp i rąk 65ml

Kosmetyk naturalny z opatentowaną formułą składników roślinnych do pielęgnacji suchej lub pękającej skóry stóp, rąk, łokci.

Bez sztucznych konserwantów, dodatku wody, barwników, aromatów.

Dla osób ceniących naturalną pielęgnację skóry. Działa szybko i bardzo skutecznie co potwierdzają opinie naszych klientów.

Dermesa Płyn na pękającą skórę stóp i rąk 65ml

 • Natychmiastowa ulga dla suchych, spierzchniętych rąk i stóp
 • Bardzo skuteczny zarówno przy bardzo głębokich pęknięciach wysuszonej skóry jak i przy pielęgnacji lekko przesuszonej.
 • Na przemrożone ręce i stopy,  wygładza  i znacznie zmniejsza zaczerwienienia skóry
 • Dermesa jest nietłusta, 100% naturalna, szybko się wchłania i przede wszystkim bardzo skuteczna – regeneruje nawet najgłębsze pęknięcia 3-10 dni na gładko!!! 
 • Bez problemów utrzymasz piękne dłonie nawet przy pracy z detergentami, smarami, ziemią a nawet wapnem.
 • Dla osób które w swojej pracy muszą bardzo często myć dłonie (np. lekarze, pielęgniarki itd.)
 • Dzięki właściwościom nawilżającym i regenerującym doskonale sprawdza się przy nadmiernym opaleniu- skóra przestaje piec, jest dobrze nawilżona a także w bardzo dużym stopniu zapobiega jej “schodzeniu”.
 • W naszym kosmetyku działają zioła wnikają głęboko w skórę nawilżają i regenerują ją, dzięki czemu uzyskujesz trwałe efekty (większość kosmetyków tylko natłuszcza skórę i po umyciu znowu jest sucha). Tu nie musisz za każdym razem smarować po umyciu. Wystarczy, że będziesz postępować jak w opisie niżej!

o preparacie

Dermesa płyn na pękającą skórę stóp i rąk 65ml:

 • Jest to produkt naturalny! (zawiera soki roślinne, ziołowe)
 • Kosmetyk przebadany dermatologicznie i chroniony patentem.
 • Czy wiesz, że większość kosmetyków dostępnych na rynku zawiera 70-80% wody- reszta to emulgatory, konserwanty, barwniki, a tylko ułamek procenta w składzie to “zioła” czy rośliny.
 • Możesz to sprawdzić czytając skład na tylnej etykiecie, gdzie składniki wymienione są od największej do najmniejszej zawartości. Nie daj się nabierać na pseudo naturalne kosmetyki, bądź świadomy tego co kupujesz.

100% naturalny, bez sztucznych konserwantów, barwników, emulgatorów, aromatów:

SKŁAD: Cucurbita, Glycerin, Aethanolum, Thymi

sposób użycia

Sposób użycia Dermesa Płyn na pękającą skórę stóp i rąk:

Gdy skóra na Twoich dłoniach jest lekko sucha wystarczy, nawilżać raz dziennie ew. 2 x dziennie.

Gdy Twoja skóra jest sucha, szorstka, zniszczona:
– rozprowadź płyn na czystej skórze, odczekaj aż się wchłonie i rozprowadź jeszcze raz. Tą czynność powtarzaj 1-2 razy dziennie do czasu, aż skóra stanie się gładka. Potem dostosuj dawkowanie do własnych potrzeb.

Gdy Twoja skóra jest bardzo sucha, pękająca lub zrogowaciała:
– Wieczorem: rozprowadź płyn na czystej skórze, odczekaj aż się wchłonie, rozprowadź jeszcze raz, ponownie odczekaj aż się wchłonie i rozprowadź trzeci a nawet czwarty raz!
– Rano: rozprowadź raz- dwa razy płyn na czystej skórze.

Te czynności powtarzaj do czasu zregenerowania skóry. Gdy będzie gładka i miękka dostosujesz intensywność do własnych potrzeb. Dermesy będziesz używać tylko dla podtrzymania efektu (raz dziennie, raz na dwa dni- w zależności od Twojej skóry)

Aby uzyskać opisane efekty koniecznie przestrzegaj w/w zasad, zapoznaj się ulotką dołączoną do produktu oraz z informacją zawartą na opakowaniu.

Masz jakiekolwiek pytania? Kupując u nas produkt otrzymujesz także wsparcie. Jeżeli masz problemy z suchą lub pękającą skórą postaramy Ci się pomóc. Zadzwoń – podpowiemy Ci jak zmienić dietę, na jakie składniki, pierwiastki zwrócić uwagę, aby problem już więcej nie powracał. Twoje dłonie staną się Twoją wizytówką. Zapraszamy.