Arcydzięgiel korzeń 250 ml – wykonany ze świeży korzeni arcydzięgla  (Archangelica officinalis) –  stabilizowany alkoholem.2345

Arcydzięgiel dorasta do 2,5 metra. Roślina ma wiele nazw zwyczajowych i ludowych: angelika, dzięgiel lekarski, dzięgiel wielki, anielskie ziele, archangielski korzeń. Zazwyczaj występuje w na terenach wilgotnych oraz górzystych. Korzeń arcydzięgla ma zapach podobny do zielonej części rośliny, a smak początkowo lekko słodki, później palący i korzenno gorzki. Arcydzięgiel jest uprawiany przez nas, więc możemy zagwarantować najwyższą jakość naszego produktu. Już w ciągu godziny od wykopania korzenia jest on myty i wyciskany.

Arcydzięgiel Dermesa

 

Po jedzeniu 2 dziennie po 7ml (można rozcieńczyć w niewielkiej ilości wody). Dzienna porcja (14ml) zawiera ok. 3,3g świeżego korzenia arcydzięgla. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w temp. pokojowej oraz w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

  • 100% składników pochodzenia naturalnego,
  • bez sztucznych konserwantów, barwników i aromatów,
  • produkt Polski (wszystkie składniki pochodzą z Polski)
  • bez dodatku cukru (zwiera naturalne cukry występujące w roślinie)
     

przeciwskazania

Nie stosować kobiet w ciąży, karmiących oraz dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Składniki: zawiera 19-20% etanol, świeży korzeń arcydzięgla (Archangelica officinalis L.,radix)

Produkt Polski Dermesa